معرفی سامانه

 معرفی سامانه

طبق آمارهای موجود در حال حاضر استفاده از پیامك (SMS) یكی از محبوب‌ترین راه‌حل‌های مختلف ارسال و دریافت اطلاعات در جهان است به طوری كه هم‌اكنون حدود 74 درصد از كاربران تلفن همراه، یعنی در حدود 2 میلیارد و 400 میلیون كاربر در نقاط مختلف جهان، از پیامك برای ارسال و دریافت پیغام‌های متنی خود استفاده می‌كنند.

بی‌شک نقش تلفن همراه، بعنوان یکی از ارکان اصلی ارتباطات در دنیای امروز انکار  ناپذیر بوده و SMS محبوبترین و متداولترین سرویس تلفن همراه در سراسر جهان محسوب می‌گردد. این سرویس در حالی در میان مشتریان بصورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد، که سهم آن در استراتژی‌های سازمانی و بازاریابی با سرعت بالایی در حال افزایش است. هر روزه مجموعه های بیشتری مزایای استفاده از SMS را درک می‌نمایند و آن را بعنوان یک رسانه جدید در استراتژی های اطلاع رسانی و بازاریابی خود وارد می‌کنند.

دلیل این رویکرد، آشکار است:

SMS رسانه‌ای مقرون به صرفه ، سریع و با درصد تاثیرگذاری بالاست که می‌تواند به جذب و نگهداری مشتریان، فروش و ارائه محصولات، ارائه آخرین دستاوردها و خدمات جدید به مشتریان و همچنین تقویت جایگاه نشان تجاری (brand) کمک شایانی بنماید

 

جالب آن است که علیرغم پیدایش سرویس‌های جدیدتر بر روی شبکه موبایل، کماکان SMS با انعطاف بالای خود در بازاری که روزانه توسط انواع رسانه‌ها بمباران می‌شود، بعنوان ابزاری موفق هر روز جایگاهی مستحکم‌تر پیدا می‌کند.

در عصر رقابتی امروز، SMS Marketing بعلت استفاده از ویژگی‌های فوق، تبدیل به یک ابزار ارزشمند به منظور ایجاد مزیت رقابتی برای بنگاه‌های اقتصادی گردیده است. با توجه به این موضوع که در کشور ما در حال حاضر هیچ سازمانی از منظر نظری و علمی به مقوله ذکر شده نگاه نکرده و تنها بصورت مقطعی و ناقص از ابزار SMS بمنظور بازاریابی بهره جسته است، تحت شرایطی که یک سازمان بصورت جامع و کامل و در قالب استراتژی بازاریابی برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان کنونی به مقوله SMS Marketing نگاه کند قطعاً می‌تواند یکی از پیشگامان این امر در سطح کشور قلمداد گردد.

SMS ابزار ارتباطی قدرتمندی است که بصورت خصوصی و فوری با مخاطب ارتباط برقرار می‌کند.

 
 

سامانه ارسال، دریافت و مدیریت پیام کوتاه (SMS Panel)شرکت شیوا پرداز یک نرم افزار اینترنتی است که از طریق ارتباط با SMSC اپراتور مخابرات، امکان ارسال و دریافت SMS را بر روی بستر شبکه GSM (بستر فعلی شبکه تلفن همراه کشور) برای مشتریان محترم بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از این نرم افزار و اتصال به شبكه اینترنت مهیا می سازد.

 
تخفیف ویژه شیوا
دانلود بروشور

 

سامانه اطلاع رسانی شهری (باجه)